koperty bezpieczne
FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak rozpoznać koperty bezpieczne AMERSAFE?

Wszystkie koperty bezpieczne AMERSAFE posiadają pod taśmą zabezpieczającą nadruk AMERSAFE. Tylko logo i nadruk AMERSAFE na kopercie bezpiecznej dają Państwu gwarancję, że macie do czynienia z oryginalnym produktem najwyższej jakości spełniającym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na rynku pojawiają się produkty podobne do kopert bezpiecznych AMERSAFE, które jednak nie spełniają standardów bezpieczeństwa AMERSAFE.

Gdzie kupić koperty bezpieczne AMERSAFE?

Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE można kupić tutaj. Zapraszamy!!

Czy można otworzyć koperty bezpieczne AMERSAFE bez pozostawienia śladów?

Nie jest nam znana metoda, która by to umożliwiała w wypadku, gdy koperty bezpieczne AMERSAFE zostały zamknięte w sposób prawidłowy.

Jak długo koperty AMERSAFE są przydatne do użycia?

Przyjmuje się, że koperty bezpieczne nie powinny być przechowywane w stanie nieużywanym dłużej niż rok od daty zakupu. Łatwo to kontrolować prowadząc ewidencję kopert bezpiecznych AMERSAFE dzięki zastosowaniu indywidualnej numeracji każdej koperty. Koperty, który mają zbyt krótki okres przydatności do użycia (lub okres tej przydatności może się niebezpiecznie zbliżyć do końca) nie są wprowadzane przez nas do obiegu.

Czy w opakowaniach zbiorczych (kartonach) koperty bezpieczne AMERSAFE są ponumerowane po kolei?

Tak, koperty bezpieczne w paczce (50 sztuk), lub kartonie (500 sztuk) posiadają kolejną numerację seryjną. Może się zdarzyć, że niektórych numerów może brakować - jest to związane ze ścisłą kontrolą jakości procesu produkcji kopert bezpiecznych AMERSAFE. Koperty, które mogą nie spełniać wymogów jakościowych nawet w minimalnym stopniu (np. błędy w nadruku) są niszczone. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi (opcji), która polega na oznaczeniu na kartonach zbiorczych zakresu numeracji kopert oraz podaniu brakujących w tym zakresie numerów.

Jak przechowywać koperty bezpieczne?

Koperty bezpieczne AMERSAFE należy przechowywać z dala od źródeł ciepła (kaloryfery, urządzenia biurowe wydzielające duże ilości ciepła).Także bez długotrwałego wystawiania na światło słoneczne (np.: w porze letniej pod szybą samochodu).Najlepsze warunki składowania kopert bezpiecznych AMERSAFE przed użyciem, to suche pomieszczenie (lub szafka) oraz zamknięte opakowanie (worek) bez dostępu światła. Długotrwała i intensywna ekspozycja kopert na silne źródło światła i/lub ciepła mogłaby doprowadzić do uszkodzenia paska termicznego w taśmie bezpiecznej AMERSAFE.