koperty bezpieczne
Zalety produktów AMERSAFE

Zalety toreb i kopert bezpiecznych AMERSAFE

Dzięki swojej konstrukcji i użytym materiałom koperty bezpieczne AMERSAFE oferują możliwości zastąpienia stosunkowo niewielkim kosztem innych urządzeń zabezpieczających wykorzystywanych do tej pory w transporcie i składowaniu cennych rzeczy czy poufnych materiałów. Zamiast niewygodnych i trudnych w kontroli worków jutowych z plombami do przewozu gotówki, ciężkich kasetek, specjalnych teczek do przewozu dokumentów czy nieskutecznych zwykłych kopert papierowych czy foliowych (np. koperty stosowane w firmach kurierskich) można teraz w łatwy, wygodny i powszechny sposób stosować jednorazowe koperty i torby bezpieczne AMERSAFE.

Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE mogą być łatwo stosowane tam, gdzie nie ma na stałe zamontowanych urządzeń zabezpieczających. Teraz każdy użytkownik kopert i toreb bezpiecznych AMERSAFE może w łatwy sposób kontrolować, czy chroniona zawartość nie została w sposób nieautoryzowany spenetrowana lub skopiowana (w przypadku dokumentów) przez osobę postronną.

Jako element sytemu zabezpieczeń w każdej firmie czy instytucji koperty bezpieczne AMERSAFE sprawdzają się znakomicie nie tylko dzięki posiadanym zabezpieczeniom - są także relatywnie tanie, łatwe w przechowywaniu i transporcie (zajmują mało miejsca i są lekkie), łatwe w ewidencji i kontroli przepływu. Po zużyciu mogą łatwo zostać poddane procesowi utylizacji (spaleniu).